Transparant verlonen: doe het, maar doe het goed
Pédalpreneurs: fietsrit met Younited Cycling
Younited Belgium is een uitvloeisel van de 'Homeless Cup' en brengt zeer kwetsbare mensen samen in sport. De organisatie werd opgericht door Gilles De Bilde en is het meest bekend van de voetbalteams. Zo hebben 28 professionele voetbalploegen in België een 'Younited Belgium'-team.
Hotel Bonka: twee visies, één toekomst
In de zomer van 2024 fuseerden Hotel Hungaria en Bonka Circus tot Hotel Bonka. De fusie bracht de expertise van Hotel Hungaria in entertainment-productie samen met de impactcommunicatie van Bonka Circus. Hotel Bonka wil innovatieve en maatschappelijk relevante projecten leveren die niet alleen entertainen, maar ook positieve verandering teweegbrengen.
Info-avond Belevingstrip Senegal met Lignaverda
In 2025 bestaat ETION 100 jaar. Een eeuw lang geëngageerd ondernemen die we in de kijker zetten met 100 verschilmakers. Eén van de activiteiten onder die vlag is mensen inspireren om bewust in actie te komen voor het klimaat.
Daarvoor slaan we de handen in elkaar met Lignaverda, een organisatie die in de klimaatcrisis kansen ziet om samen het verschil te maken met duurzame, holistische klimaatoplossingen.
Groei, met dank aan de consument
Economie als arena voor samenwerking
1925: Tussen hoop en vrees
Rudi Laermans: "Onze democratie is in gevaar"
AZ Turnhout: Gast in ons huis
Trend Table 2025 (Vilvoorde)
De toekomst is maakbaarder dan je denkt. Je moet wel durven vooruitkijken. Zodat je weet welke kansen te grijpen of uitdagingen te omarmen. In tijden van razendsnelle veranderingen bereid je de toekomst daarom best vandaag al voor.
In de ETION Trend Table blik je samen met sprekers vooruit naar beslissende maatschappelijke trends. Veranderingen die zich vandaag al laten voelen. En die een belangrijke impact zullen hebben op hoe we binnenkort gaan samenleven en ondernemen.
Paginering
- Pagina 1
- Volgende pagina