cover boek Het Goede Doen Werkt

Etion Open boek: het goede doen wérkt


Lees, luister en ontmoet

Zin in een inspirerend boek? Eentje dat je samen kan lezen én beleven met andere ondernemers… Een verrijkte leeservaring en een ontmoeting met de auteur! Dit voorjaar stellen we je graag 'Het goede doen wérkt' van Nick Van Langendonck voor. 

Etion Open boek: het goede doen wérkt

Info
Het goede doen wérkt. De bijbel voor gewone mensen die buitengewone bedrijven bouwen.

Nick Van Langendonck deelt in het boek zijn persoonlijke verhaal van tegenslag en groei, waarin hij de diepgaande inzichten ontdekte die nu centraal staan in zijn visie op de moderne bedrijfswereld. Zijn zoektocht leidde hem van Europa tot India en het Midden-Oosten, maar de grootste wijsheid vond hij verrassend genoeg in de eeuwenoude verhalen van de Bijbel.

In een tijd waarin concurrentie vaak wordt gezien als dé weg naar succes, daagt Nick ons uit om anders te kijken: hoe kunnen bedrijven floreren door menselijkheid en samenwerking centraal te stellen? 

Zijn boek biedt praktische antwoorden op vragen als: hoe kunnen we in het bedrijfsleven weer betekenisvolle verbindingen aangaan? Zijn werkgeluk en financieel succes echt tegengesteld, of kunnen ze juist samengaan?

Je ontmoet de auteur op 29 april en ontvangt dan ook zijn boek. Tijdens het ontmoetingsmoment met Nick Van Langendonck gaan we samen met hem en 3 gasten in gesprek: Thijs Claes (CEO Daddy Kate), Paul Van Oyen (voormalig CEO Etex) en An Van den Eynde (Komma Board).

Na het event kan je in alle rust het boek lezen en naar de podcast, die we samen met hem opnamen, luisteren.

Programma
16:30u onthaal met een drankje
17:00u wandeling rond het prachtige domein van de abdij (5 km)
18:00u samen eten - buffet
19:00u interactief gesprek met de auteur en 3 gasten
20:30u nakaarten met dessert & drankje
22:00u einde
Waar
Het Moment, Scherpenheuvel-Zichem

Herseltsebaan 2
3271 Scherpenheuvel-Zichem

Wanneer
-
Praktisch
Prijs
€ 130 (excl. btw) voor het boek, de podcast en het ontmoetingsmoment.
Kosteloos annuleren
4 werkdagen
Contact
Britt De Weirdt

Britt De Weirt

03 829 25 25
Partner(s)
Spreker(s)

Nick Van Langendonck

Nick was oprichter van een innovatiebureau en mede-vennoot in een sociaal investeringsfonds. Hij maakt podcasts en adviseert tientallen internationale en lokale bedrijven op kritische momenten in veranderingstrajecten. Vandaag is hij de drijvende kracht achter het inspirerende wereldwijde Unbossers netwerk voor bedrijfsleiders, managers, werknemers, arbeiders en studenten die samen sterkere bedrijven bouwen. 

Thijs Claes

Group CEO
Daddy Kate

Thijs Claes (41) is Group CEO van Daddy Kate, een groeiende groep met zeven zusterbedrijven in België en Frankrijk. Thijs, van opleiding Germanist en filosoof, staat bekend om zijn rechtlijnige en no-nonsense aanpak. Hij stapte op 25-jarige leeftijd in het familiebedrijf van zijn ouders en werd in 2013 CEO. Onder zijn leiding heeft Daddy Kate maar liefst 15 overnames voltooid, met een sterke focus op strategische samenwerking en groei.

Sinds 2024 richt Thijs zich volledig op de groepsstrategie en verdere overnames, terwijl hij gelooft in een open en transparante bedrijfscultuur. Hij is een actieve voorstander van het Unbossers Network, dat leiderschap herdefinieert op basis van vertrouwen, samenwerking en autonomie.

Paul Van Oyen

Na een loopbaan van 40 jaar, waarvan het grootste gedeelte bij Etex en de laatste 7 jaar als CEO, richt Paul zich naar het begeleiden van organisaties tot leiderschap voor de 21ste eeuw. Dit leiderschap omarmt de noodzaak van duurzaamheid en “empowerment” en raakt aan de achterliggende  menselijke drijfveren. Zijn agenda omvat enkele bestuursmandaten en mentoring van kleine en grote, nieuwe en oude bedrijven, individuen en teams die reeds voor een “noble purpose” gekozen hebben en dit willen ontplooien tot volle impact.

An Van den Eynde

oprichter en CEO
Komma Board

An Van den Eynde is oprichtster en CEO van Komma Board, een organisatie actief in ICT en Finance project-sourcing. An is economiste van opleiding en startte haar carrière bij de BIG4. Daar kwam ze in contact met corporate-omgevingen en startte haar passie voor HR. In 2024 nam ze het bedrijf van haar vader over, en is momenteel bezig met een fusie tussen de twee bedrijven.