Etion gaat in productie: reis langs Vlaamse maakindustrie
In een globale economie lijkt het onmogelijk om nog te kunnen concurreren tegen de 'lean & mean'-productiecapaciteit van lageloonlanden. Maar door ver doorgedreven R&D en innovatie zijn de productiebedrijven in onze regio meer aanwezig dan ooit!
Etion neemt je in z’n productietour mee langs drie opmerkelijke bedrijven die tonen dat de maakindustrie hier bij ons springlevend is. Maar ze doen het wel anders!
Wordt AI onze laatste menselijke uitvinding?
Wat betekent de AI-verordening voor jouw organisatie?
Data & AI: aan de slag met jouw eigen bedrijfscase
We gaan een stap verder in onze verkenning van artificiële intelligentie. In dit nieuwe Etion-traject duik je niet enkel in de wereld van AI, je gaat er ook zélf mee aan de slag.
Samen met twee experts van Odisee Hogeschool – Davy De Winne (user experience design) en Thomas Van den Bossche (data & AI) – werk je drie namiddagen aan een concrete bedrijfscase uit jouw eigen organisatie.
Een verbod op superintelligentie? Broodnodig en … onmogelijk
De tussentijd: tussen chaos en transparantie
Z-Extra: Hans Diels over leven in onzekere tijden
Mensgericht digitaliseren: van technologie naar transformatie (Daf Trucks)
Digitalisering is vandaag onvermijdelijk. Maar wie denkt dat het vooral over IT gaat, kijkt niet diep genoeg. Het zijn de mensen in je organisatie die het verschil maken – of net afhaken.
In deze driedelige reeks verkennen we hoe je digitalisering succesvol én mensgericht aanpakt.
Vreet AI aan de digitalisering?
Nieuwe AI regels sinds augustus
Paginering
- Pagina 1
- Volgende pagina