Ondernemen op een waardengerichte manier met oog voor succes op lange termijn. Focus op duurzame groei met aandacht voor medewerkers en omgeving. Dat zijn de voornaamste kwaliteiten die we zoeken in de Etion Kempenaar.
AZ Turnhout mag zich nog even de trotse bezitter van de Kempenaar noemen. Op 16 oktober komt daar onherroepelijk een eind aan. Dan gaat de titel naar een andere organisatie. Dit jaar zal de jury achter de schermen een winnaar kiezen. Ben jij ook benieuwd wie de trotse winnaar wordt in 2025? Wees er zeker bij!
Dit zijn de genomineerden!
Novatech International
Novatech is een familiebedrijf dat uitblinkt in innovatieve oplossingen voor lijmen, afdichten en behandelingen. Met focus op mensen, duurzaamheid en groei is het een voorbeeldbedrijf in de regio.
Orakel
Orakel groeide van pionier in polsbandjes tot toonaangevende producent voor evenementen. Met innovatie, duurzaamheid en maatschappelijke impact bewijst het zich als sterk en toekomstgericht Kempens ondernemerschap.
RST Consultancy
RST Consultancy is marktleider in security-advies en combineert Kempense verankering met internationale expertise. Met focus op innovatie, duurzaamheid en maatschappelijke projecten bouwen ze aan een veilige en verantwoordelijke toekomst.
VRT-journalist Xavier Taveirne interviewt de genomineerden en gaat daarna in gesprek met Ine Van Wymersch over de uitdagingen in haar job als drugscommissaris. Zij won eerder dit jaar de Leadership Award.
Na de overhandiging van de trofee keuvelen we na tijdens een walking dinner.
Lees meer over de genomineerden in het septembernummer van ondernemen.